O mnie

Paweł Lipiński – fotograf 

Od kilkunastu lat Fotografia Ślubna pochłonęła mnie całkowicie. Zawładnęła moim życiem, sprawiając że teraz czuję się osobą na właściwym miejscu. W każdą moją pracę wkładam całe serce i chętnie chwale się efektem. Jestem dumny ze swoich dzieł. Jestem dumny również z Państwa, że mieliście ochotę i odwagę choć na chwilę wpuścić mnie do swojego świata i podzielić się emocjami.

Fotografii ślubnej poświęcam każdą wolną chwilę. Codziennie uczę się i dopracowuję techniki fotografowania oraz zgłębiam tajniki cyfrowej ciemni. W obecnych czasach cyfrowa ciemnia staje się podstawowym narzędziem pracy fotografa. Wymaga to wiele czasu i cierpliwości, aby to, co trafi w Państwa ręce było wyjątkowe. Wieloletnie doświadczenie w Fotografii Ślubnej pozwoliło mi wypracować swój styl, dlatego fotografuję głównie przy świetle zastanym. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza przy fotografowaniu ceremonii zaślubin w kościele. Nie rozświetlam co chwilę błyskiem wnętrza. Pracując w ten sposób, mam pełną kontrolę oraz swobodę w jego wykorzystaniu. To światło jest narzędziem w moich dłoniach, a nie ja w jego. Wykorzystuję jego całą moc, aby uzyskać idealny efekt.

Jednocześnie jestem na drugim planie i mogę skupić się na wychwytywaniu najciekawszych kadrów oraz emocji, które towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu. Gwarantuję, że moja obecność będzie wręcz niezauważalna. Zarówno dla Państwa, jak i zaproszonych gości. 

Zapraszam do zapoznania się z moim Portfolio, dzięki czemu sami będziecie mogli się przekonać o efektach mojej pracy. Sprawdźcie mój styl i przekonajcie się, jak łatwo można się w nim zakochać.

Jak rozpocząć współpracę z fotografem ślubnym?

Aby spełnić Wasze oczekiwania, muszę je najpierw poznać. Najlepszą sposobnością do tego jest spotkanie się i omówienie szczegółów na żywo. Spotkanie, na które Was zapraszam, nie jest zobowiązujące. Omówię na nim sposób mojej pracy oraz odpowiem na wszystkie pytania. Jestem pewien, że rozwieję wszelkie wątpliwości i po spotkaniu będziecie mogli podjąć decyzję co do Waszego Fotografa Ślubnego. Czy to ja będę właśnie tym, którego tak długo szukacie…

Blog

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonię.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonię do Ciebie

b
c