Blog

Marysia i Maciek

Marysia i Maciek
Marysia & Maciek - nietypowe wesele Dzisiejszy wpis chciałbym poświęcić wyjątkowemu zleceniu, jakie miałem przyjemność ostatnio realizować. Muszę przyznać, że ten dzień nastroił mnie optymistycznie na wiele kolejnych tygodni. A to wszystko dzięki temu, że wyjątkowa Para Młoda, jak nikt inny, potrafiła zarażać dobrą energią ;)

Wioleta i Dawid

Wioleta i Dawid
Pewnego dnia zadzwonił do mnie telefon. W słuchawce usłyszałem „Cześć z tej strony Dawid, szukam fotografa na ślub. Czy masz wolny termin …?”. Po krótkiej rozmowie umówiliśmy się na spotkanie w Rzeszowie przy pysznej kawie.

Agnieszka i Łukasz

Agnieszka i Łukasz
Tym razem coś dla miłośników górskich wędrówek bieszczadzkimi szlakami. Nasza wyprawa została skrupulatnie zaplanowana, długo wyczekiwaliśmy odpowiednich warunków pogodowych, aż wreszcie wszystko co sobie zaplanowaliśmy urzeczywistniło się. W pewne sierpniowe popołudnie wraz z Agnieszką i Łukaszem udaliśmy się na Połoninę Wetlińską, aby tam na szczycie w ostatnich promieniach słońca uchwycić i zamknąć w kadrze ich uczucia, miłość i radość. Czy i jak nam się to udało, oceńcie sami.

Karolina i Mateusz

Karolina i Mateusz
Zapraszam na kolejną porcję zdjęć, ale tym razem rozmaitych, gdyż jest tu reportaż z dnia ślubu, a także sesja poślubna. To był niesamowity i pełen wrażeń dzień dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Kamila i Andrzej

Kamila i Andrzej
Zapraszam do oglądnięcia reportażu ze ślubu, jaki wykonałem w sezonie 2017. Głównymi bohaterami dzisiejszej opowieści są Kamila i Andrzej, mieszkający w Tyrawie Wołoskiej. Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele parafialnym Św. Mikołaja Biskupa.
Blog

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonię.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonię do Ciebie

b
c